Donald Trump i Nicolas Tesla – produkty CBG od Aloha Weed

Cześć Ananasy!

Nieciekawy rok 2020 na szczęście już się kończy, mimo wszystko cieszymy się, że mogliśmy umilić go Wam paletą szuszów i olejków spod znaku Aloha Weed. 
Optymizmem napawa nas fakt, że konopia włóknista znajduje coraz większe grono odbiorców.
Nasza wiara rośnie z każdym dniem, dlatego idziemy za ciosem i poszerzamy ofertę Aloha Weed o rewelacyjne susze CBG!

CBG czyli kannabigerol to niezwykle interesujący pod względem działania i potencjalnych korzyści kannabinoid, który podobnie jak CBD znajduje się w konopiach. Został odkryty w roku 1964 przez zespół pod kierownictwem Yehiela Gaoniego i prof. Mechoulama. CBG nazywane jest „Rolls Roycem wśród kannabinoidów” ze względu na wyższy niż inne kannabinoidy koszt produkcji, ponieważ w roślinie konopi jest go nawet ponad 20 razy mniej niż CBD. Jest wciąż badany z uwagi na szerokie spektrum możliwych zastosowań medycznych i terapeutycznych od regulacji apetytu, przez minimalizację procesów zapalnych, aż po walkę z nowotworami. Z naszej perspektywy kluczowym efektem działania CBG jest jego pozytywny wpływ na koncentrację, kreatywność oraz witalność. CBG nie wywołuje efektu odurzenia i jest całkowicie bezpieczny z uwagi na brak efektów ubocznych stosowania.

Mamy nadzieję, że NIKOLA TESLA oraz DONALD TRAMP przypadną Wam do gustu i wpłyną na polepszenie jakości Waszego życia na ziemskim padole łez.

Użytkownikom legalnych konopi życzymy dużo zdrowia oraz wszystkiego co najlepsze w 2021.

Aloha!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry